Partnerzy

Dowiedz się z kim współpracujemy lub jak nawiązać z nami współpracę

Termy "Gorący Potok"

Jedyne 1500 metrów od "Moich Tatr" znajdują się termy "Gorący Potok". Jest to najnowsza podhalańska propozycja wykorzystania wód termalnych i stworzenia kompleksu basenów termalnych oraz Rezerwatu Relaksu. Strefa dzieci JEDYNE TAKIE MIEJSCE na Podhalu na spędzenie aktywnie czasu z naszymi pociechami. Atutem Gorącego Potoku jest atrakcyjny teren o charakterze parkowym.
Odwiedź stronę naszego partnera

Tatrzański Park Narodowy

Tatrzański Park Narodowy niestrudzenie dba o jedyny w Polsce obszar wysokogórski - Tatry, chroniąc jego przyrodę i niepowtarzalny charakter.
Odwiedź stronę naszego partnera

Polskie Koleje Linowe

Polskie Koleje Linowe (PKL) zabiorą Cię na Kasprowy Wierch, Gubałówkę, Jaworzynę Krynicką, Górę Parkową, Palenicę, Górę Żar oraz Mosorny Groń.
Odwiedź stronę naszego partnera

Przewodnik Tatrzański - Agnieszka Szymaszek

Agnieszka Szymaszek to znakomita przewodniczka organizująca profesjonalne, dostosowane do upodobań i możliwości klienta wycieczki po Tatrach, Pieninach, Zakopanem, polskim i słowackim Podtatrzu (Podhale, Spisz, Orawa, Liptów) oraz Górach Słowacji. Wycieczki prowadzone są w języku polskim, angielskim lub francuskim. W okresie zimowym Pani Agnieszka Szymaszek wciela się również w instruktorkę narciarstwa.
Odwiedź stronę naszej partnerki

Zakłady kuśnierskie "Blachorz"

"Blachorz" to zakład kuśnierski specjalizujący się w produkcji tradycyjnych, regionalnych, ręcznie robionych strojów podhalańskich: kożuchów i serdaków. Obok tradycyjnych wyrobów "Blachorz" oferuje także stylizacje oparte zarówno na najnowszych światowych trendach jak i na regionalnym folklorze.

Odwiedź stronę naszego partnera

Jak wygląda pobyt w pensjonacie w Tatrach? Jakie są wolne terminy? Zadzwoń pod numer +48 606 915 915 lub +48 182 073 915 od poniedziałku do soboty (w niedzielę kontakt telefoniczny jest niedostępny) w godzinach od 10:00 do 18:00, a z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Wszędzie dobrze, ale w Moich Tatrach najlepiej!


Jak wygląda pobyt w pensjonacie w Tatrach? Jakie są wolne terminy? Zadzwoń pod numer +48 606 915 915 lub +48 182 073 915 od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00 (w soboty i niedziele kontakt telefoniczny jest niedostępny, prosimy o kontakt e-mail'owy), a z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Wszędzie dobrze, ale w Moich Tatrach najlepiej!