Wielkanoc w tatrach

Wielkanoc w górach

Święta w górach to niepowtarzalna atmosfera Wielkanocy – budząca się do życia przyroda, malowanie pisanek, wizyta w kościele ze święconką i uroczyste świąteczne śniadanie. Na dzieci czeka ekscytująca zabawa na warsztatach malarskich, które planujemy w tym roku w piątek (koszt 70 zł od osoby) a dorośli w tym czasie będą mogli zobaczyć jak się robi baranka z masła.

Minimalna liczba dni pobytu w okresie Wielkanocnym to 5 dni (4 doby).

W cenie noclegu znajduje się pełne wyżywienie – śniadanie i obiad w godzinach popołudniowych. Wielkanoc 2024 w Pensjonacie Moje Tatry jest w 100% BEZGLUTENOWA dla wszystkich gości.

W Wielką Sobotę wspólnie pójdziemy święcić pokarmy do kościoła w Białym Dunajcu na godz. 12.00. Wszyscy goście mogą wziąć udział w dorocznym konkursie na koszyczek wielkanocny.

W Niedzielę zapraszamy na rezurekcję po góralsku na godz. 6.00 w Białym Dunajcu lub na mszę św. o  godz. 13.00 na Wiktorówki.

Po obiedzie zapraszamy na prelekcję poświęconą tradycjom i obrzędom podhalańskim – prowadzi gospodyni Elżbieta Porębska-Mędoń.

Dla miłośników nart i dobrej zabawy w Poniedziałek Wielkanocny zaplanowaliśmy wyprawę na Kalatówki, gdzie corocznie  odbywają się Zawody na Starym Sprzęcie Narciarskim o Wielkanocne Jajo im. Krystyny Behounek.

Wieczorem zapraszamy serdecznie na koncert kapeli góralskiej.

Chętnych zapraszamy na przejażdżkę wozem konnym z pochodniami, a później ogniskiem, pieczeniem kiełbasek i herbatą góralską (w pakiecie). Termin do uzgodnienia na miejscu. Zastrzegamy możliwość odwołania przejażdżki w razie niekorzystnych warunków pogodowych.

CENNIK noclegów z wyżywieniem

1 DOBA
700,00 zł2 OSOBY DOROSŁE
1 050,00 zł3 OSOBY DOROSŁE
900,00 zł2 OSOBY DOROSŁE + DZIECKO do 12 lat
1 100,00 zł2 OSOBY DOROSŁE + 2 DZIECI do 12 lat (POKÓJ Z ROZKŁADANĄ WERSALKĄ)
1 200,00 zł2 OSOBY DOROSŁE + 2  DZIECI do 12 lat (STUDIO –  2 POKOJE ODDZIELNE ZE WSPÓLNĄ ŁAZIENKĄ

Dzieci do 2 lat, bez świadczeń, w łóżku z rodzicami gratis! Dzieci w wieku od lat 13 są liczone jako pełnopłatne.

W pokojach rodzinnych (większych) dla 2 osób dopłata 100 zł/os za dobę.

Pokój 2-osobowy dla 1 osoby – dopłata 50% ceny.

Doba zaczyna się o godz. 15:00 i kończy o godz. 11:00 następnego dnia.

W sytuacji gdy będziesz zmuszony anulować swoją rezerwację z powodu ponownego, przymusowego zamknięcia obiektu lub powszechnego zakazu przemieszczania się uniemożliwiającego dojazd do nas, na skutek odgórnych Rozporządzeń Rady Ministrów, zaproponujemy Ci zmianę terminu, voucher o równowartości wpłaconych środków bądź zwrot wpłaconej kwoty.

W przypadku niepojawienia się w obiekcie w zadeklarowanym dniu rozpoczęcia pobytu, wpłacony zadatek przepada. Skrócenie pobytu lub niewykorzystanie którejkolwiek z usług nie zmniejsza wartości oferty. Brak jest możliwości wyceny pojedynczych usług. Dokonanie rezerwacji i wpłata zadatku są jednoznaczne z akceptacją Regulaminu.

Zastrzega się możliwość zmiany programu.

W sprawie rezerwacji oferty Bezglutenowa Wielkanoc W górach 2024 bardzo prosimy o kontakt mailowy pod adresem kontakt@mojetatry.com

Jak zrobić baranka wielkanocnego z masła? Pensjonat Moje Tatry prezentuje: