Wielkanoc w tatrach

Święta w górach - Wielkanoc

Święta w górach to niepowtarzalna atmosfera Wielkanocy - budząca się do życia przyroda, malowanie pisanek, wizyta w kościele ze święconką i uroczyste świąteczne śniadanie. Na dzieci czeka ekscytująca zabawa na warsztatach malarskich, które planujemy w tym roku w piątek (koszt 50 zł od osoby) a dorośli w tym czasie będą mogli zobaczyć jak się robi baranka z masła.

Minimalna liczba dni pobytu w okresie Wielkanocnym to 5 dni (4 doby). Pokoje w ofercie świątecznej kosztują 180 zł od osoby za noc. Dla dzieci do 12 roku życia obowiązuje cena 110 zł a dzieci do 4 roku życia 80 zł.

W cenie noclegu znajduje się pełne wyżywienie - śniadanie i obiadokolacja. Wielkanoc 2020 w Pensjonacie Moje Tatry będzie w 100% BEZGLUTENOWA dla wszystkich gości. Na żądanie możemy podać pieczywo glutenowe do śniadania. Więcej o naszych posiłkach można przeczytać w zakładce KUCHNIA.

W Wielką Sobotę wspólnie pójdziemy świecić pokarmy do kościoła w Białym Dunajcu na godz.12.00 – wszyscy goście mogą wziąć udział w dorocznym konkursie na koszyczek wielkanocny. Wieczorem zapraszamy na warsztaty malowania drewnianych jajek (50 zł od osoby)

W Niedzielę zapraszamy na rezurekcję po góralsku na 6.00 w Białym Dunajcu lub na mszę św. o 13.00 na Wiktorówki.

Po obiadokolacji zapraszamy na prelekcję poświęconą tradycjom i obrzędom podhalańskim - prowadzi gospodyni Elżbieta Porębska-Mędoń.

Dla miłośników nart i dobrej zabawy w Poniedziałek Wielkanocny zaplanowaliśmy wyprawę na Kalatówki, gdzie corocznie  odbywają się Zawody na Starym Sprzęcie Narciarskim o Wielkanocne Jajo im. Krystyny Behounek. Wieczorem chętnych zapraszamy na kulig z pochodniami, ogniskiem, pieczeniem kiełbasek i herbatą góralską (70/50 zł od osoby).

Jesteś w drodze? Zatrzymaj się u nas na pyszny posiłek

Posiłki - śniadania w formie szwedzkiego stołu oraz obiady dwudaniowe wydajemy także dla Gości, którzy trafią do nas z drogi.

Ceny posiłków dla niezameldowanych Gości (dorośli/dzieci):

Śniadania: 60/40 zł / os.

Obiady: 100/70 zł / os.