Oferty

Sprawdź nasze atrakcyjne oferty o każdej porze roku!

W Bezglutenowym Pensjonacie „Moje Tatry” dbamy o to, by zawsze przedstawiać Państwu bogatą ofertę różnorodnych pobytów.

Przez cały rok skorzystają Państwo z wielu atrakcji na świeżym powietrzu. W zimie czekają wyciągi narciarskie, naśnieżone stoki i baseny termalne, a w lecie przepiękne szlaki piesze i rowerowe jak np. Velo Dunajec.

Zapraszamy serdecznie!

 


Oferty świąteczne

W „Moich Tatrach” mogą Państwo spędzić niepowtarzalne chwile wybierając jedną z naszych ofert świątecznych. Jeśli szukają Państwo wyjątkowego miejsca do spędzenia szalonego sylwestra czy cichego i spokojnego Bożego Narodzenia – pensjonat „Moje Tatry” jest miejscem właśnie dla Państwa!

BOŻE NARODZENIE

FERIE ZIMOWE W GÓRACH

ŚWIĘTA W GÓRACH – WIELKANOC

WIELKANOC REGIONALNIE

W ramach świątecznego pobytu organizujemy dla naszych małych gości warsztaty ? malowanie na szkle tradycyjną ludową techniką oraz malowanie pisanek, a rodzicom zdradzimy tajemnicę robienia baranka z masła. W Wielką Sobotę wspólnie pójdziemy świecić pokarmy ? wszyscy goście mogą wziąć udział w dorocznym konkursie na koszyczek wielkanocny, a w niedzielę zapraszamy na rezurekcję po góralsku lub na wycieczkę do Doliny Chochołowskiej lub na Wiktorówki. Dla miłośników nart i dobrej zabawy w Poniedziałek Wielkanocny zaplanowaliśmy wizytę na Kalatówkach gdzie corocznie  odbywają się Zawody na Starym Sprzęcie Narciarskim o Wielkanocne Jajo im. Krystyny Behounek.

DŁUGI WEEKEND MAJOWY

Wyjątkowo gorąca Majówka w prawdziwie rodzinnej atmosferze to tylko w Moich Tatrach. Gwarantujemy mocny powiew lata już w maju. Miłośnicy źródeł termalnych mogą zażyć kąpieli w nowo otwartych termach Gorący Potok ? 800 m od naszego pensjonatu. Ponadto proponujemy aktywny wypoczynek jak:  codzienny poranny rozruch na świeżym powietrzu  z trenerem, nordic walking z podejściem pod prawdziwą ścianę płaczu kojarzoną z wyścigiem Tour de Pologne oraz wieczorną  biesiadę z kapelą góralską i gawędziarzem przy ognisku.

WEEKEND BOŻE CIAŁO

Witamy wakacje bardzo gorąco już w Boże Ciało. Miłośnicy źródeł termalnych mogą zażyć kąpieli w termach Gorący Potok ? 1500 m od naszego pensjonatu. Dodatkowo proponujemy wycieczki z przewodnikiem w Tatry lub wycieczki krajoznawcze takie jak:  Spływ Dunajcem, Dookoła Tatr, Wieliczka i wiele innych.

Szczegółowych informacji dotyczących pakietów świątecznych z przyjemnością prześlemy Państwu drogą mailową: kontakt@mojetatry.com 

WAKACJE Z DZIEĆMI


Jak wygląda pobyt w pensjonacie w Tatrach? Jakie są wolne terminy? Zadzwoń pod numer +48 606 915 915 lub +48 182 073 915 od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00, (w soboty i niedziele kontakt telefoniczny jest niedostępny, prosimy o kontakt e-mail’owy) a z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Wszędzie dobrze, ale w Moich Tatrach najlepiej!