Kuchnia

Dania tradycyjne, regionalne i bez glutenu!

KARCZMA DOSTĘPNA TYLKO DLA GOŚCI PENSJONATU

Moje Tatry to nie tylko komfortowe noclegi w gustownie urządzonych pokojach oraz rodzinna atmosfera, ale i zróżnicowana oferta gastronomiczna, która może zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Nasza kuchnia podaje wyłącznie dania bez glutenu - zarówno z tradycyjnej polskiej kuchni, jak i regionalnej kuchni podhalańskiej.

W ofercie mamy również dania dla wegetarian i wegan (prosimy o wcześniejsze uzgodnienie szczegółów). W każdym przypadku gotujemy smacznie i zdrowo.

 

Godziny wydawania posiłków:

Śniadania w formie bufetu: 08:00 - 10:00
Obiadokolacje w lecie wydajemy w godzinach : 17:30 - 18:30

W sezonie zimowym (ferie) obiad wydajemy w godzinach od 14:30 do 16.00
 

Drodzy Państwo!
W trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo, uprzejmie prosimy o ścisłe przestrzeganie w obrębie jadalni zasad diety bezglutenowej.

Zdrowe podejście do wakacji w Tatrach

Pamiętamy, że człowiek potrzebuje urozmaiconej diety, czasem bardziej roślinnej, czasem sięgającej po produkty mięsne. Staramy się, by przy naszym stole mógł rozsmakować się każdy, kto ceni dobrą, naturalną kuchnię.

W ofercie gastronomicznej dla gości znajdują się wyłącznie dania bezglutenowe (bezpieczne dla celiaków):

  • tradycyjna polska kuchnia
  • dania regionalne
  • dania wegetariańskie i wegańskie (po wcześniejszym zgłoszeniu przy rezerwacji)
Bezglutenowa kuchnia
Pensjonat Moje Tatry kuchnia wegetariańska
Pensjonat Moje Tatry kuchnia wegańska
Pensjonat Moje Tatry kuchnia tradycyjna

Menu bez glutenu

W Moich Tatrach wiemy jak ważny dla gości jest świadomy wybór diety. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy nasze menu, starając się zawsze by obok względów zdrowotnych odpowiadały one również gustom smakowym naszych gości.

Dania bezglutenowe otrzymacie Państwo w cenie posiłku, bez dodatkowej dopłaty!

 

Czym jest kuchnia bezglutenowa?

 

Pensjonat MOJE TATRY należy do programu "Menu bez glutenu", który skupia bezglutenowe miejsca i lokale bezpieczne dla celiaków. Więcej o programie "Menu bez glutenu" można dowiedzieć się na jego stronie internetowej.


Smacznie, zdrowo, tradycyjnie!

Podhalańska kuchnia regionalna

W Moich Tatrach możesz poczuć prawdziwy smak Podhala! Jak przystało na prawdziwie góralski pensjonat naszym gościom serwujemy również dania kuchni regionalnej.

Tradcyjna góralska kuchnia podhalańska


Jak wygląda pobyt w pensjonacie w Tatrach? Jakie są wolne terminy? Napisz do nas - prosimy o kontakt mailowy elzbieta.porebska1@gmail.com, a z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Ewentualnie zadzwoń pod numer +48 606 914 915 lub +48 606 915 915 od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00 (w soboty i niedziele kontakt telefoniczny jest niedostępny).

Wszędzie dobrze, ale w Moich Tatrach CELIAKOM najlepiej!