Partnerzy

Dowiedz się z kim współpracujemy lub jak nawiązać z nami współpracę

Zakłady kuśnierskie "Blachorz"

"Blachorz" to zakład kuśnierski specjalizujący się w produkcji tradycyjnych, regionalnych, ręcznie robionych strojów podhalańskich: kożuchów i serdaków. Obok tradycyjnych wyrobów "Blachorz" oferuje także stylizacje oparte zarówno na najnowszych światowych trendach jak i na regionalnym folklorze.
Odwiedź stronę naszego partnera >

Przewodnik Tatrzański - Agnieszka Szymaszek

Agnieszka Szymaszek to znakomita przewodniczka organizująca profesjonalne, dostosowane do upodobań i możliwości klienta wycieczki po Tatrach, Pieninach, Zakopanem, polskim i słowackim Podtatrzu (Podhale, Spisz, Orawa, Liptów) oraz Górach Słowacji. Wycieczki prowadzone są w języku polskim, angielskim lub francuskim. W okresie zimowym Pani Agnieszka Szymaszek wciela się również w instruktorkę narciarstwa.
Odwiedź stronę naszej partnerki >

Polskie Koleje Linowe

Polskie Koleje Linowe (PKL) zabiorą Cię na Kasprowy Wierch, Gubałówkę, Jaworzynę Krynicką, Górę Parkową, Palenicę, Górę Żar oraz Mosorny Groń.
Odwiedź stronę naszego partnera >

Tatrzański Park Narodowy

Tatrzański Park Narodowy niestrudzenie dba o jedyny w Polsce obszar wysokogórski - Tatry, chroniąc jego przyrodę i niepowtarzalny charakter.
Odwiedź stronę naszego partnera >

Termy "Gorący Potok"

Jedyne 1500 metrów od "Moich Tatr" znajdują się termy "Gorący Potok". Jest to najnowsza podhalańska propozycja wykorzystania wód termalnych i stworzenia kompleksu basenów termalnych oraz Rezerwatu Relaksu. Strefa dzieci JEDYNE TAKIE MIEJSCE na Podhalu na spędzenie aktywnie czasu z naszymi pociechami. Atutem Gorącego Potoku jest atrakcyjny teren o charakterze parkowym.
Odwiedź stronę naszego partnera >

GLOBTROTER - Gościnna Oficyna w Krakowie

GLOBTROTER to Gościnna Oficyna położona w sercu Krakowa - na Starym Mieście - zaledwie 70 m od Rynku Głównego - w zacisznym podwórcu z kolorowym ogródkiem. Polecamy to miejsce ze względu na ciepłą, pozbawioną hotelowej rutyny, rodzinną atmosferę oraz doskonałe położenie - w miejscu znajdującym się w samym centrum Krakowa, a jednocześnie osłonięte od ulicznego zgiełku.
Odwiedź stronę naszego partnera >

Jak wygląda pobyt w pensjonacie w Tatrach? Jakie są wolne terminy? Zadzwoń pod numer +48 606 915 915 lub +48 182 073 915 od poniedziałku do soboty (w niedzielę kontakt telefoniczny jest niedostępny) w godzinach od 10:00 do 18:00, a z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Wszędzie dobrze, ale w Moich Tatrach najlepiej!