Goście ze zwierzętami

W "Moich Tatrach" kochamy i akceptujemy zwierzęta

W pensjonacie "Moje Tatry" mogą się państwo zatrzymać razem ze swoimi zwierzętami, które znajdą u nas odpowiednie dla siebie warunki. Koszt pobytu Państwa zwierząt to dodatkowe 50 zł za dobę.


Regulamin przyjmowania zwierząt w Moich Tatrach

  1. Pensjonat przyjmuje zwierzęta domowe za dodatkową opłatą w wysokości 50 zł za dobę. Zakwaterowanie gości ze zwierzętami możliwe jest jedynie w wyznaczonych pokojach. W przypadku braku takich pokoi przyjęcie zwierzęcia nie jest możliwe.
  2. Do pensjonatu przyjmowane są zwierzęta zdrowe, posiadające książeczki zdrowia (aktualne szczepienie i odrobaczenie). W przypadku ich braku, dostępny jest kontakt do lekarza weterynarii w Zakopanem lub w Białym Dunajcu. W przypadku występowania choroby przewlekłej u zwierzęcia należy powiadomić o tym pracownika w dniu wykonywania rezerwacji.
  3. Za wszelkie szkody wyrządzone przez zwierzę odpowiada właściciel.
  4. W miejscach ogólnodostępnych właściciel ma obowiązek trzymania psa na smyczy oraz w kagańcu.
  5. Zabrania się wprowadzania zwierząt do punktów gastronomicznych (jadalnia, karczma) oraz rekreacyjnych ( sala zabaw). Zakaz obejmuje również przebywanie zwierząt na zewnętrznym placu za potokiem.
  6. Właściciel jest obowiązany każdorazowo sprzątać odchody pozostawione przez swoje zwierzę.
  7. Psy należy wyprowadzać na spacer za bramę naszej posesji – najlepiej po ślimaku (wiadukt) w stronę południową, gdzie znajdują się piękne tereny z widokiem na Tatry.
  8. Ze względu na zapewnienie spokoju pozostałym gościom pensjonatu, nie wyrażamy zgody na zostawianie psów w pokojach w ciągu dnia (pod nieobecność ich właścicieli).
  9. Zwierzęta przebywające w pensjonacie korzystają w własnego bądź wynajętego legowiska na podłodze bez używanie innych sprzętów będących na wyposażeniu pokoi.

 

Jak wygląda pobyt w pensjonacie w Tatrach? Jakie są wolne terminy? Zadzwoń pod numer +48 606 915 915 lub +48 182 073 915 od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00, (w soboty i niedzielę kontakt telefoniczny jest niedostępny, prosimy o kontakt drogą e-mail'ową) a z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Moje Tatry – Twoje zadowolenie