Wakacje w październiku?

 

Myślisz, że w październiku czas wakacji i wypoczynku już się skończył? Nic bardziej mylnego! Przez cały październik zapraszamy wszystkich do pensjonatu Moje Tatry na jesienny wyjazd, w trakcie którego będą Państwo mogli skorzystać zarówno z dostępnych jeszcze o tej porze roku górskich szlaków, jak również poczuć niezwykły klimat Podhala w trakcie obiadokolacji przy kominku i góralskiej herbacie w nastrojowej karczmie w naszym pensjonacie.

Jesień w MOICH TATRACH

 

Każdego wieczoru czeka na państwa przepyszna obiadokolacja przy kominku i góralska herbata na rozgrzanie.

Na spragnionych atrakcji czekają zarówno wizyty w gorących źródłach term Gorący Potok, jak również przygotowane przez Tatrzański Park Narodowy wszystkie niezbędne informacje dotyczące szlaków turystycznych, pogody i tego co należy ze sobą zaprać na wyprawę.

 

Promocja PAŹDZIERNIKOWE WIECZORY

 

Oferta "Październikowe Wieczory" obowiązuje w terminie od 1 października do 31 października. Minimalna liczba dni pobytu to 3 dni. Cena pobytu w pokoju dwuosobowym wynosi 117 zł od osoby, w pokoju trzyosobowym 99 zł od osoby, w pokoju czteroosobowym 90 zł od osoby. W cenie pobytu znajduje się nocleg wraz z pełnym wyżywieniem - śniadaniem i obiadokolacją w góralskim stylu.

RABAT 10%

 

Wybierając ofertę Październikowe Wieczory oszczędzają Państwo 10% w stosunku do cen noclegu z pełnym wyżywieniem w innych okresach pobytu w pensjonacie MOJE TATRY!

Wakacje w październiku - góry jesień - rabat

Cenny rabatowe w promocji Październikowe Wieczory

PokójNocleg z pełnym wyżywieniemCena za osobę
2-osobowy234 zł117 zł
3-osobowy297 zł99 zł
4-osobowy360 zł90 zł