Szanowni Goście!

Do Państwa dyspozycji przez całą dobę oddajemy naszą stylową karczmę (jadalnię – lodówka, sztućce, talerze, szklanki, mikrofalówka, czajnik, toster, kuchenka elektryczna).

Godziny wydawania posiłków dla naszych Gości:

Śniadania w godzinach 8:00-10:00 i obiady w godz. 14:00-18:00

Do godziny 18.00 można zamówić w karczmie danie z karty ? płatność kartą lub gotówką bezpośrednio po posiłku.

Kawa rozpuszczalna i mielona oraz herbata znajdują się na półkach nad kuchenką. W karczmie można przygotowywać sobie kolację z własnych produktów. Do Państwa dyspozycji jest lodówka koło drzwi drewnianych (pod obrazami na szkle). Bardzo prosimy uważać – niektóre herbaty i mleka roślinne pozostawione przez naszych Gości mogą zawierać gluten ? nie zawsze możemy na bieżąco kontrolować sytuację.

Uprzejmie prosimy:

  • zgłosić paniom w kuchni (po przyjeździe do nas) ilość osób na diecie bg oraz diety bez laktozy i bez jajka
  • dbać o porządek ? odstawiać brudne naczynia na stolik koło kuchni, (sprzątać po sobie po posiłku)
  • nie spożywać ani nie zostawiać produktów z glutenem – okruchy na stole mogą przez przypadek zanieczyścić posiłek osoby chorej
  • w razie korzystania z kuchenki elektrycznej, prosimy o szczególną ostrożność (pokrętła łatwo można przekręcić przechodząc obok – istnieje duże ryzyko zapruszenia ognia lub poparzenia kogoś) – najlepiej zawsze wyłączać kuchenkę z kontaktu
  • nie włączać na raz mikrofalówki, czajnika i kuchenki – wywala korki (bezpieczniki znajdują się na klatce schodowej obok recepcji ? w razie wystąpienia zdarzenia bardzo prosimy o informację w kuchni)
  • pod żadnym pozorem nie palić w kominkach na własną rękę (przypadkowo i bardzo łatwo można uruchomić sygnalizację ppoż ale i spowodować pożar!)
  • prosimy o spożywanie posiłków w miejscach do tego wyznaczonych (wyłącznie w karczmie) ? prosimy o niewynoszenia jedzenia do innych pomieszczeń

OFERTA WYŁĄCZNIE DLA OSÓB NA DIECIE BG:

Drugie śniadanie można sobie zrobić podczas posiłku ? koszt jednej bułki z dodatkami w cenie 8 zł (torebka do odebrania w kuchni).