MENU BEZ GLUTENU obchodzi 10. urodziny

Moje Tatry w MENU BEZ GLUTENU

Program MENU BEZ GLUTENU, w którym uczestniczy bezglutenowy Pensjonat Moje Tatry, ma 10 lat!

Co to jest MENU BEZ GLUTENU?

MENU BEZ GLUTENU to ogólnopolski program informacyjno?edukacyjny prowadzony przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Jego celem jest stworzenie bazy i certyfikacji różnego typu placówek gastronomicznych, a także firm cateringowych czy instytucji przyjaznych osobom na diecie bez glutenu.

Dzięki zaangażowaniu w ten wspaniały projekt, osoby będące na diecie bezglutenowej wiedzą gdzie w Polsce są miejsca im przyjazne.

Co ważne, obecnie na mapie MENU BEZ GLUTENU znajduje się ok 140 lokali, w tym również nasz pensjonat. Cieszymy się, że wspólnie się rozwijamy dla bezglutenowej społeczności.

Jesteś na diecie bezglutenowej?

Nie jesteś w tym sam czy sama. Niestety w naszym kraju w szybkim tempie rośnie liczba osób, które ze zdrowotnych powodów muszą unikać glutenu. Takim osobom bardzo trudno znaleźć godne zaufania miejsce, w którym mogą bezpiecznie zjeść poza domem bezglutenowe danie. Taki problem osób na diecie bezglutenowej bardzo utrudnia codzienne życie.

Sprawdź jakie posiłki oferujemy w naszym pensjonacie Moje Tatry.

Jak sprawdzić gdzie są lokale z daniami bez glutenu?

Jeśli chcesz sprawdzić czy w Twojej miejscowości znajduje się lokal przyjazny osobom na diecie bez glutenu odwiedź stronę menubezglutenu.pl

Ponadto, mamy nadzieję, że coraz więcej lokali będzie dołączać do bazy programu.

Pensjonat Moje Tatry laureatem w kategorii ?w gościnie ? oferta kulinarna?.