Lato z robotami

+

Moje Tatry

to niezwykły pensjonat położony w Białym Dunajcu - w samym sercu Podhala, w którym nowoczesność łączy się z tradycyjnym góralskim klimatem.

ODWIEDŹ STRONĘ

Cyberpaka

to pracownia gdzie dzieci i młodzież mogą poznać tajniki programowania, robotyki i nowych technologii.

ODWIEDŹ STRONĘ

CENNIK

"Lato z Robotami" to wakacje w formie 7-dniowej kolonii dla całej rodziny, które łączą wypoczynek w Tatrach z warsztatami dla dzieci, na których zbudują i nauczą się programować roboty!

W ramach oferty podstawowej gwarantujemy:
NOCLEG + ŚNIADANIE + OBIADOKOLACJA + WARSZTATY

Oferta rodzice + jedno dziecko (2+1)
Oferta podstawowa = 1820 zł
Oferta podstawowa + 2 wejścia do term Gorący Potok na 2,5h = 1950 zł

Oferta rodzice + dwoje dzieci (2+2)
Oferta podstawowa = 2690 zł
Oferta podstawowa + 2 wejścia do term Gorący Potok na 2,5h = 2780 zł


TERMIN

9-16.07.2017

Oferta Moje Tatry

W ramach lata z robotami dzieci odwiedzające "Moje Tatry" wezmą udział w warsztatach budowania i programowania robotów! W tym czasie rodzice będą mogli skorzystać z licznych atrakcji jakie dla nich przygotowaliśmy.
Kiedy dzieci będą rozwijać swoje umiejętności i bawić się pod opieką Cyberpaki, Państwo będą mieli czas dla siebie. Będziecie Państwo mogli wówczas skorzystać z bogatej oferty zajęć rekreacyjnych przygotowanych przez "Moje Tatry" lub też samodzielnie zorganizować swój czas w dowolny inny sposób. Tak czy inaczej będzie to czas tylko dla Państwa podczas gdy dzieci będą znajdowały się pod opieką profesjonalnej kadry opiekunów.

W trakcie wakacji z robotami nikt nie będzie się nudził!

Oferta Cyberpaka

Zapraszamy na cykl sześciu 2,5 godzinnych warsztatów, podczas których Twoje dziecko, przy świetnej zabawie, nauczy się szeregu pojęć związanych z programowaniem, zdobędzie wiedzę techniczną z zakresu m.in. działania fal ultrasonicznych i promieni podczerwonych, a co najważniejsze - rozwinie kreatywne oraz logiczne myślenie budując i programując roboty przy wykorzystaniu LEGO MINDSTORMS EV3.
Każdy z sześciu dni warsztatów, przyniesie inne zadanie, ale cel jest zawsze ten sam - zbudować oraz zaprogramować robota, który wykona powierzoną mu misję!
W ramach półkolonii gwarantujemy:
 • 2,5 godziny zajęć codziennie przez pełne 6 dni
 • opiekę wykwalifikowanej kadry
 • małe grupy (max. 8 osób)
+
+

Dodatkowa oferta dla rodziców

W Białym Dunajcu będą Państwo mogli dodatkowo skorzystać z licznych atrakcji, które oferuje region Podhala. Wśród atrakcji Podhala znajdą Państwo:
 • wyprawy rowerowe
 • nordic walking w górach
 • spływ kajakowy rzeką Białką lub Dunajcem
 • skoki spadochronowe w Nowym Targu
 • relaks w termach Gorący PotokCena dodatkowych atrakcji nie jest zawarta w ofercie podstawowej - atrakcje te są dodatkowo płatne.

Więcej zajęć dla dzieci

Budowanie i programowanie robotów to nie jedyne zajęcia przewidziane w trakcie wakacji z robotami. Wierzymy, że rozwijać należy zarówno umysł jak i ciało, a także wrażliwość na piękno i przyrodę! Dlatego też w Moich Tatrach na dzieci będą czekały:
 • boisko
 • możliwość poznania podhalańskiego folkloru
 • ping-pong
 • piłkarzyki
 • zajęcia plastyczne: malowanie na szkle*


* zajęcia plastyczne są dodatkowo płatne - cena: 50 zł
W "Moich Tatrach" zadbaliśmy nie tylko o to, by dzieci i rodzice mogli skorzystać z atrakcji przeznaczonych specjalnie dla nich, ale oczywiście zadbaliśmy także o to by umożliwić całej rodzinie wspólne spędzanie czasu!

W "Moich Tatrach" czekają atrakcje dla całej rodziny:

 • wycieczka autokarem z przewodnikiem do Zakopanego
 • wieczorne biesiady przy ognisku
 • wieczornica góralska - gospodyni opowie w gwarze o tradycjach i historii Podhala
 • wyprawa bryczką po sery i oscypki - degustacja zyntycy na szałasie :-)
 • wycieczka w góry - wyjście na Wiktorówki i Rusinową Polanę - niedziela 17 lipca
 • termy Gorący Potok
 • wieczorny film

Co znajdziesz w Moich Tatrach?

Czym jest Cyberpaka?


Cyberpaka to niezwykła pracownia. To miejsce dla wszystkich fanów nowych technologii, programowania, cyberprzestrzeni. To wyjątkowa Paka przyjaciół.

Dlaczego?

Bo mamy wiele celów. Wierzymy, że uczestnicy naszych warsztatów nie tylko pokochają programowanie, ale zdobędą szereg umiejętności i kompetencji. Uczymy kodowania, rozwijamy kreatywność, umiejętność pracy w grupie, zdolność do analitycznego myślenia, a przy tym świetnie się bawimy! Jesteśmy przekonani, że programowanie jest kluczem do przyszłości, wystarczy po niego sięgnąć!

Jak wygląda budowanie i programowanie robotów?

Pokoje

Każdy z naszych unikalnych pokoi ze smakiem łączy nowoczesny styl z regionalnym, tradycyjnym klimatem Podhala.

Zobacz więcej

Na początku dzieci konstruują swoje własne unikatowe roboty przy użyciu dostępnych w Cyberpace klocków LEGO MINDSTORMS!

Kuchnia

Nasza kuchnia to bogata oferta dań zarówno z kuchni polskiej i regionalnej, ale także z kuchni wegetariańskiej i bezglutenowej.

Dowiedz się więcej

Następnie dzieci same programują roboty dzięki specjalnej aplikacji, która w intuicyjny sposób pozwoli dzieciom zagłębić się w świat programowania!

Łazienki

Każdy z naszych pokoi posiada własną prywatną łazienkę w nowoczesnym stylu o wysokim standardzie i nienagannej czystości.

Odwiedź galerię

Odwiedź Moje Tatry

Dzięki ruchomym elementom, elektrycznym silniczkom i co najważniejsze - kreatywności dzieci, zbudowane przez nie roboty mogą robić co tylko wymyślą ich konstruktorzy!

Odwiedź Cyberpakę