Październikowe wieczory – wakacje w październiku!

RABAT 10%

Wybierając ofertę Październikowe Wieczory oszczędzają Państwo 10% w stosunku do cen noclegu z pełnym wyżywieniem w innych okresach pobytu w pensjonacie MOJE TATRY!

Promocja PAŹDZIERNIKOWE WIECZORY

Oferta „Październikowe Wieczory” obowiązuje w terminie od 1 października do 31 października. Minimalna liczba dni pobytu to 3 dni. Cena pobytu w pokoju dwuosobowym wynosi 117 zł od osoby, w pokoju trzyosobowym 99 zł od osoby, w pokoju czteroosobowym 90 zł od osoby. W cenie pobytu znajduje się nocleg wraz z pełnym wyżywieniem – śniadaniem i obiadokolacją w góralskim stylu.

Wakacje w październiku?

Myślisz, że w październiku czas wakacji i wypoczynku już się skończył? Nic bardziej mylnego! Przez cały październik zapraszamy wszystkich do pensjonatu Moje Tatry na jesienny wyjazd, w trakcie którego będą Państwo mogli skorzystać zarówno z dostępnych jeszcze o tej porze roku górskich szlaków, jak również poczuć niezwykły klimat Podhala w trakcie obiadokolacji przy kominku i góralskiej herbacie w nastrojowej karczmie w naszym pensjonacie.

Jesień w MOICH TATRACH

Każdego wieczoru czeka na państwa przepyszna obiadokolacja przy kominku i góralska herbata na rozgrzanie.

Na spragnionych atrakcji czekają zarówno wizyty w gorących źródłach term Gorący Potok, jak również przygotowane przez Tatrzański Park Narodowy wszystkie niezbędne informacje dotyczące szlaków turystycznych, pogody i tego co należy ze sobą zaprać na wyprawę.

Dowiedz się więcej o promocji „Październikowe wieczory – wakacje w październiku”.