Goście ze zwierzętami

W "Moich Tatrach" kochamy i akceptujemy zwierzęta

W pensjonacie "Moje Tatry" mogą się państwo zatrzymać razem ze swoimi zwierzętami, które znajdą u nas odpowiednie dla siebie warunki. Koszt pobytu Państwa zwierząt to dodatkowe 50 zł za dobę.


 

Regulamin przyjmowania zwierząt w Moich Tatrach

 

1. Obiekt przyjmuje zwierzęta domowe za dodatkową opłatą, wykazaną w cenniku. Zakwaterowanie gości ze zwierzętami możliwe jest jedynie w wyznaczonych pokojach. W przypadku braku takich pokoi przyjęcie zwierzęcia nie jest możliwe.

2. Do pensjonatu przyjmowane są zwierzęta zdrowe, posiadające książeczki zdrowia (aktualne szczepienie i odrobaczenie). W przypadku ich braku, dostępny jest kontakt do lekarza weterynarii w Zakopanem. W przypadku występowania choroby przewlekłej u zwierzęcia należy powiadomić o tym pracownika w dniu wykonywania rezerwacji.

3. Za wszelkie szkody wyrządzone przez zwierzę odpowiada właściciel.

4. W miejscach ogólnodostępnych właściciel ma obowiązek trzymania psa na smyczy oraz w kagańcu.

5. Zabrania się wprowadzania zwierząt do punktów gastronomicznych (jadalnia, karczma) oraz rekreacyjnych (sauna, sala zabaw). Zakaz obejmuje również przebywanie zwierząt na zewnętrznym placu za potokiem.

6. Na terenie zewnętrznym znajdują się punkty umożliwiające sprzątanie odchodów (torebki). Właściciel jest obowiązany każdorazowo sprzątać odchody pozostawione przez swoje zwierzę.

7. Opłata za każde zwierzę domowe 50 zł /doba

 


Jak wygląda pobyt w pensjonacie w Tatrach? Jakie są wolne terminy? Zadzwoń pod numer +48 606 915 915 lub +48 182 073 915 od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00, (w soboty i niedzielę kontakt telefoniczny jest niedostępny, prosimy o kontakt drogą e-mail'ową) a z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Moje Tatry – Twoje zadowolenie