Promocje

Sprawdź nasze atrakcyjne oferty promocyjne i rabaty

W "Moich Tatrach" dbamy o to, by zawsze móc przedstawić Państwu bogatą ofertę różnorodnych promocji i specjalnych ofert.


Stałe rabaty

Stałe rabaty dostępne są dla wszystkich naszych Gości, niezależnie od sezonu. Będą one dostępne przez cały czas - nie musisz się więc spieszyć aby je wykorzystać - wybierz termin, który najbardziej będzie odpowiadał Tobie i skorzystaj z naszych specjalnych rabatów!

Dzieci do 12 lat 50% zniżki!

Wszystkie do 12 roku życia zatrzymujące się w "Moich Tatrach" otrzymują zniżkę w wysokości 50% (rabat dla dzieci obowiązuje od ceny podstawowej, nie obowiązuje przy pakietach promocyjnych)

Rabat na dłuższy pobyt!

Na pobyt dłuższy (powyżej 7 dób) udzielamy atrakcyjnego dodatkowego rabatu! Szczegóły przy rezerwacji.

Na wszystkie Państwa pytania dotyczące stałych rabatów z przyjemnością odpowiemy Państwu drogą mailową: kontakt@mojetatry.com 


20% zniżki na termy "Gorący Potok"

na bilety indywidualne

Oferty świąteczne

 

W "Moich Tatrach" mogą Państwo spędzić niepowtarzalne chwile wybierając jedną z naszych ofert świątecznych. Jeśli szukają Państwo wyjątkowego miejsca, w którym chcieliby Państwo spędzić czy to szalonego sylwestra czy to ciche i spokojne Boże Narodzenie - pensjonat "Moje Tatry" jest miejscem właśnie dla Państwa!

BOŻE NARODZENIE

FERIE ZIMOWE W GÓRACH

ŚWIĘTA W GÓRACH - WIELKANOC

WIELKANOC REGIONALNIE

W ramach świątecznego pobytu organizujemy dla naszych małych gości warsztaty malarskie – malowanie na szkle tradycyjną ludową techniką oraz malowanie pisanek, a rodzicom zdradzimy tajemnicę robienia baranka z masła. W Wielką Sobotę wspólnie pójdziemy świecić pokarmy – wszyscy goście mogą wziąć udział w dorocznym konkursie na koszyczek wielkanocny, a w niedzielę zapraszamy na rezurekcję po góralsku lub na wycieczkę do Doliny Chochołowskiej lub na Wiktorówki. Dla miłośników nart i dobrej zabawy w Poniedziałek Wielkanocny zaplanowaliśmy wizytę na Kalatówkach gdzie corocznie  odbywają się Zawody na Starym Sprzęcie Narciarskim o Wielkanocne Jajo im. Krystyny Behounek.

DŁUGI WEEKEND MAJOWY

Wyjątkowo gorąca Majówka w prawdziwie rodzinnej atmosferze to tylko w Moich Tatrach. Gwarantujemy mocny powiew lata już w maju. Miłośnicy źródeł termalnych mogą zażyć kąpieli w nowo otwartych termach Gorący Potok – 800 m od naszego pensjonatu. Ponadto proponujemy aktywny wypoczynek jak:  codzienny poranny rozruch na świeżym powietrzu  z trenerem, nordic walking z podejściem pod prawdziwą ścianę płaczu kojarzoną z wyścigiem Tour de Pologne oraz wieczorną  biesiadę z kapelą góralską i gawędziarzem przy ognisku.

WEEKEND BOŻE CIAŁO

Witamy wakacje bardzo gorąco już w Boże Ciało. Miłośnicy źródeł termalnych mogą zażyć kąpieli w nowo otwartych termach Gorący Potok – 800 m od naszego pensjonatu. Dodatkowo proponujemy wycieczki z przewodnikiem w Tatry lub wycieczki krajoznawcze takie jak:  Spływ Dunajcem, Dookoła Tatr, Wieliczka i wiele innych.

Szczegółowych informacji dotyczących pakietów świątecznych z przyjemnością prześlemy Państwu drogą mailową: kontakt@mojetatry.com 


Jak wygląda pobyt w pensjonacie w Tatrach? Jakie są wolne terminy? Zadzwoń pod numer +48 606 915 915 lub +48 182 073 915 od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00, (w soboty i niedziele kontakt telefoniczny jest niedostępny, prosimy o kontakt e-mail'owy) a z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Wszędzie dobrze, ale w Moich Tatrach najlepiej!